سلام، به سایت "گروه شرکت های فرداد" خوش آمدید.

مشاوران دائمی مستقر در “خانه تجارت ایران و روسیه”

مشاوران دائمی مستقر در “خانه تجارت ایران و روسیه”

مشاوران دائمی مستقر در “خانه تجارت ایران و روسیه”

خانه تجارت ایران و روسیه

مشاوران دائمی مستقر در مرکز تجاری ایران در روسیه در زمینه های مختلف منطبق بر آنچه که در لیست خدمات اعضا خانه تجارت ایران و روسیه آمده است، به ارائه خدمات به اعضای خود می پردازند.

گروه شرکت های فرداد با بیش از 15 سال فعالیت و تجربه موفق در بازار روسیه، در راستای انجام تعهدات خود برای اعضای محترم عضو خانه تجارت ایران و روسیه در دفتر خود واقع در ماخاچ کالا، از مشاوران متخصص و با تجربه استفاده می کند. 

مشاوران مرکز تجاری ایران در روسیه

مجموعه ما از مشاوران متعدد در زمینه های مختلف استفاده می کند. زمینه مشاوره ای مشاوران دائمی مستقر در خانه تجارت ایران و روسیه عبارت است از:

 

  1. قوانین واردات کالا به روسیه
  2. گمرک و ترخیص کالا از ایران به روسیه
  3. حسابداری و جابجایی ارز از روسیه به ایران و بالعکس

قوانین واردات کالا به روسیه

هرکشوری برای واردات و صادرات کالا و خدمات قوانین خاص خود را دارد. آگاهی و شناخت کافی از این قوانین در کنار تسلط بر قوانین بین المللی تجارت، از اصلی ترین الزامات ورود به بازارهای جهانی است.

بازار بزرگ روسیه با حجم معاملات سالیانه 800 میلیارد دلار، قوانین مالیاتی و نظارتی دقیق و سخت گیرانه ای دارد. موفقیت در ورود و استفاده از ظرفیت های این بازار بزرگ با بهره گیری از مشاوران مسلط و با تجربه، فرآیند بهره وری از صادرات کالا به روسیه را تسهیل و ریسک معاملات را به صورت چشمگیری کاهش می دهد.

مشاور دائمی “مرکز تجاری ایران در روسیه” در زمینه قوانین واردات کالا به روسیه، برای اعضا این مجموعه همواره در دسترس می باشد.

قوانین واردات کالا به روسیه

گمرک و ترخیص کالا از ایران به روسیه

خدمات گمرک فدراسیون روسیه تحت نظر وزارت توسعه اقتصادی و تجارت این کشور، فعال است. فعالیت گمرک روسیه براساس قوانین فدراسیون، موافقت نامه های بین المللی، بانک مرکزی و وزارت دارایی روسیه می باشد.

و زیر نظر ادارات هفت گانه گمرک، پیاده سازی و اجرا می شود.

اکثر کالاهای ایرانی صادراتی به روسیه از گمرک آستراخان زیر نظر گمرک روستف ترخیص می شوند.

آگاهی، تجربه کاری موفق و تسلط بر فرآیند ترخیص کالا و امور گمرکی، دانشی است که همراه با شناخت بومی از گمرک مد نظر، اثر خود را نشان می دهد. به همین دلیل کمک گرفتن و استفاده از مشاوران بومی یکی از مهم ترین ارکان تجارت با کشورهای خارجی است.

گمرک روسیه

مشاور دائمی “مرکز تجاری ایران در روسیه” در زمینه گمرک و ترخیص کالا از ایران به روسیه، برای اعضا این مجموعه همواره در دسترس می باشد.

حسابداری و جابجایی ارز از روسیه به ایران و بالعکس

یکی از اصلی ترین دغدغه های تجار ایرانی انتقال ارز از کشور به خارج یا بالعکس می باشد، چرا که تحریم های اقتصادی بسیاری از مسیرهای قانونی تجارت بین الملل را برای بازرگانان ایرانی مسدود کرده است.

آگاهی از روش های انتقال پول، مدیریت منابع مالی در کشور هدف سرمایه گذاری، ریسک ها، ضمانت های اجرایی و مدت زمان فرآیند جابجایی و کارمزدها، اطلاعات پایه و اصلی است که هر بازرگانی برای ورود به معامله نیاز به دریافت اطلاعات دقیق در مورد آن ها دارد.

جابجایی ارز

مشاور دائمی “مرکز تجاری ایران در روسیه” در زمینه حسابداری و جابجایی ارز از روسیه به ایران و بالعکس، برای اعضا این مجموعه همواره در دسترس می باشد.

  • با کلیک در اینجا  تحلیل های بازار گروه شرکت های فرداد را مشاهده کنید.
  • مشاهده خدمات خانه تجارت ایران و روسیه