سلام، به سایت "گروه شرکت های فرداد" خوش آمدید.

همایش معرفی فرصت و ظرفیت های نمایشگاه Ecwatech” 2023″ به تولیدکننده ها و صنعتکاران ایرانی

همایش معرفی فرصت و ظرفیت های نمایشگاه Ecwatech” 2023″ به تولیدکننده ها و صنعتکاران ایرانی

همایش معرفی فرصت و ظرفیت های نمایشگاه Ecwatech" 2023"، مدیریت آب و فاضلاب به تولیدکننده ها و صنعت گران ایرانی

در تاریخ یک شنبه 29 مرداد 1402 در سالن همایش بین المللی میلاد با دعوت سازمان توسعه تجارت و گروه شرکت های “فرداد” از تولید کننده ها و صنعتکاران محترم ایرانی در حوزه مدیریت آب و فاضلاب، فرصت ها و ظرفیت های پیش رو شرکت در نمایشگاه “EcwaTech” 2023 به مدعوین حاضر معرفی شد. همچنین جناب آقای “کفاش” رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های “فرداد” توضحیات جامعی در مورد اهمیت و نقش نمایشگاه “EcwaTech” در روسیه، منطقه اورآسیا و شرق اروپا و خدمات پاویون ایران در روسیه را بیان نمودند.

جناب آقای کفاش در ادامه صحبت های خود، به “خانه تجارت ایران و روسیه” واقع در بنادر “ماخاچ کالا” و اهمیت لجستیکی آن، روش های حمل و نقل کالا از ایران به نقاط مختلف روسیه و تاثیر آن بر کاهش هزینه های صادراتی و زمان حمل و نقل اشاره نمودند.

در این جلسه که با استقبال تولیدکننده های داخلی همراه بود، سر کارخانم توکلی “معاون صندوق ضمانت توسعه صادرات ایران”، جناب آقای سعادت دبیر میز روسیه در “سازمان توسعه تجارت” و سرکار خانم اصغرزاده رئیس اداره “کارگذاری امور بین الملل” بانک پاسارگاد علاوه بر توضیحات تکمیلی در رابطه با فرآیند اجرا و شرکت در نمایشگاه به پرسش های حاضرین در جلسه پاسخ دادند.

هفدهمین نمایشگاه “EcwaTech” در تاریخ 12 الی 14 سپتامبر 2023 ( 21 الی 23 شهریور 1402 ) در محل نمایشگاه های بین المللی شهر مسکو،  “Crocus Expo” با حضور تولید کنندگان و شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود. این رویداد مهم ترین رویداد حوزه مدیریت آب و فاضلاب در روسیه می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه “EcwaTech” 2023 اینجا کلیک کنید.