سلام، به سایت "گروه شرکت های فرداد" خوش آمدید.

گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده انحصاری شرکت “هامون نایزه” پیشرو در تامین و صادرات محصولات آب و فاضلاب و برق با پشتوانه چندین سال سابقه موفق در زمینه صادرات به روسیه

گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده انحصاری شرکت “هامون نایزه” پیشرو در تامین و صادرات محصولات آب و فاضلاب و برق با پشتوانه چندین سال سابقه موفق در زمینه صادرات به روسیه

گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده انحصاری شرکت "هامون نایزه" پیشرو در تامین و صادرات محصولات آب و فاضلاب و برق با پشتوانه چندین سال سابقه موفق در زمینه صادرات به روسیه

نمایشگاه “VODEXPO 2023” کشور روسیه با موضوع فناوری آب که بخشی از رویداد مرکزی صنعت آب “هفتمین کنگره آب” روسیه می باشد در تاریخ 20 الی 22 ژوئن 2023 (30 خرداد الی 1 تیر ماه 1402) در شهر مسکو و در محل نمایشگاه اکسپوسنتر (محل برگزاری بزرگترین رویدادهای تجاری روسیه) شد. این نمایشگاه با حضور بیش از 4000 شرکت کننده از 70 منطقه فدراسیون روسیه به نوعی بزرگترین گردهمایی پیمانکاران سیستم های آب و فاضلاب شهری و استانی روسیه است و گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده رسمی لوله های چدنی شرکت “هامون نایزه” تنها شرکت کننده خارجی وهمچنین تنها نماینده ایران در این نمایشگاه حضور داشت.

محصولات شرکت هامون نایز در کشور روسیه از بازار خوبی برخوردار است و پایه‌ریزی صادرات آن توسط گروه شرکت های “فرداد”  انجام شده است.

گروه شرکت های “فرداد” با بیش از 15 سال پیشینه و تجربه عملیاتی در فضای تجارت ایران و روسیه، از اولین پایه گذاران صادرات اصولی کالا و خدمات ایرانی به روسیه می باشد.

در همین راستا در یک دهه گذشته صادرات خرد و کلان متنوعی را با کمک بخش عظیمی از تولیدکنندگان ایرانی به بازارهای روسیه داشته ایم.

گروه شرکت های “فرداد” نماینده  رسمی سازمان توسعه تجارت ایران، به عنوان دستیار صادراتی بسیاری از شرکت ها و کارخانجات ایرانی، به دنبال صادرات هوشمندانه کالا و خدمات ایرانی، در کل روسیه است.

گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده  انحصاری شرکت هامون نایزه در کشور روسیه در راستای پاسخگویی به نیاز بازار هدف موفق به توسعه صادرات محصولات این شرکت شده است.

در حال حاضر بازار صادرات محصولات شرکت به نمایندگی فرداد تجارت بهراد به کشور روسیه توسعه یافته است.

گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده انحصاری شرکت هامون نایزه پیشرو در تامین و صادرات محصولات آب و فاضلاب و برق با پشتوانه چندین سال سابقه موفق در زمینه صادرات به روسیه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.