سلام، به سایت "گروه شرکت های فرداد" خوش آمدید.

مرکز تجاری ایران در روسیه: فرداد تجارت بهراد

ما امروز اینجا هستیم...

ما امروز اینجا هستیم...

تا آغازگر یک حرکت عظیم دیگر برای توسعه صادرات ایران به روسیه باشیم. حرکتی که همه دغدغه های صادراتی تولید کنندگان اعم از حمل و نقل، گمرک، نظام تعرفه ها، امور اسنادی. و قراردادی را مرتفع نماید و مهم تر از همه فروش مستمر صادراتی و ارز آوری را برایشان به ارمغان آورد.

گروه شرکت های “فرداد

با بیش از 15 سال پیشینه و تجربه عملیاتی در فضای تجارت ایران و روسیه، از اولین پایه گذاران صادرات اصولی کالاها و خدمات ایرانی به روسیه می باشد. چشم انداز ما، افزایش سهم تولیدات ایرانی در بازار بزرگ وارداتی روسیه است.

این مجموعه به صورت کاملا تخصصی و با بیش از دو دهه حضور در عرصه تجارت جهانی در حوزه‌‌های صادرات و واردات و با آگاهی کامل از ویژگی‌های بازار کشور روسیه و مناطق اورآسیا و اطلاع از شبکه‌های توزیع در این کشورها، برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و تخصصی، اشراف جامع و کامل به قوانین تجارت و سرمایه‌گذاری بین‌المللی، برخورداری از وکلای حقوقی متبحر، کادری مجرب و متخصص در امر تجارت و با تسلط کامل بر زبان این مناطق و تیم‌های بازاریابی قدرتمند در ایران و مناطق اورآسیا و با در اختیار داشتن فضایی دو طبقه با مساحت بیش از دوازده هزار متر مربع دارای امكانات و تسهيلات نمايشگاهي دائمی و منحصر به فرد، بستر و زمينه مناسبي را برای متمرکز کردن محصولات تولیدی ایران و ورود آنها به بازاری پررونق، فراهم آورده‌ایم.

چرا "فرداد تجارت بهراد" ؟