سلام، به سایت "گروه شرکت های فرداد" خوش آمدید.

نمایی از صنعت پروفیل در روسیه

نمایی از صنعت پروفیل در روسیه

نمایی از صنعت پروفیل در روسیه

تحلیل بازار صنعت پروفیل در روسیه

تحلیل بازار صنعت پروفیل در روسیه

با توجه به تجربه یک دهه ای گروه شرکت های “فرداد” در بازار روسیه و با توجه به دسترسی های استراتژیک در حوزه لجستیک بین ایران و روسیه و با توجه به شناخت بسیار خوبی که از رقباء حاضر در بازار روسیه داریم، در راستای توسعه صادرات محصولات ایرانی در قالب غرفه اختصاصی دائمی برای تمام چهار فصل سال در بازار روسیه، بررسی های میدانی و تحقیقات بازار به شرح زیر صورت گرفته است.

گروه شرکت های “فرداد” با بیش از یک دهه حضور در عرصه تجارت جهانی و با آگاهی کامل از ویژگی های بازار روسیه و مناطق اورآسیا و همچنین با اطلاع از شبکه های توزیع در این کشور و اشراف جامع و کامل به قوانین تجارت و سرمایه گذاری بین المللی، بستر و زمينه مناسبی را برای ورود محصولات ایران به بازار پررونق روسیه، فراهم آورده است.

مقدمه

پروفیل به معنای ثابت بودن مقطع در طول مشخصی است. در دنیای فلزات و ساخت و ساز، پروفیل شامل انواع مختلفی می‌باشد. اصلی‌ترین کاربرد پروفیل‌ها برای ساخت درب و پنجره‌های فلزی می‌باشد.

آلومینیوم فلزی نقره‌ای رنگ با جلای فلزی، نرم، سبک و دارای قابلیت شکل‌پذیری زیاد است. از ویژگی‌های مهم آلومینیوم، سبک وزنی و قابلیت عدم زنگ‌زدگی می‌باشد. پروفیل اکستروژن آلومینیوم به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین بخش مصارف آلومینیوم به حساب می آید.

رقبا در بازار روسیه - اورآسیا

ALTEK - تولید کننده پروفیل های آلومینیومی

بزرگترین تولید کننده پروفیل آلومینیومی روسی است و علاقه مند به همکاری متقابل سودمند با شرکت های بزرگ دنیا است.

مجموع نمونه های پروفیل آلومینیومی در این شرکت به حدود 7000 مورد می رسد. همچنین، توانایی طراحی و اجرای پروفیل های آلومینیومی سفارشی بر اساس نقشه های شخصی را دارا میباشد وکیفیت پروفیل ها مطابق با استانداردهای اروپایی است.

ALTEK راه حل های رنگی متنوعی را برای استفاده از پوشش های محافظ و تزئینی پروفیل های آلومینیومی ارائه می دهد. این پروفیل بر روی خط پوشش پودری عمودی ایتالیایی با تکنولوژی پیشرفته در هر رنگی مطابق با مقیاس RAL رنگ آمیزی شده است.

خط تولیدی این شرکت مجهز به تجهیزات مدرن است و با  ارائه قیمت‌های رقابتی مطلوب، با کیفیت بالا در بازار جهانی رقابت میکند

این شرکت 15 سال به عنوان یک تامین کننده قابل اعتماد در بازار تجربه و شهرت دارد و عضو دائمی انجمن آلومینیوم روسیه است.

LEBEDINSKIY HOUSE OF TRADING LLC

سازنده پروفیل آلومینیوم پیشرفته, کارخانه تولید Ug-Profil یک تولید کننده فعال در حال توسعه است که در شهرک کوکسوی، منطقه بلوکالیتوینسکی، منطقه روستوف واقع شده است. 

این شامل تولید پروفیل آلومینیومی با تکنولوژی بالا با تجهیزات پیشرفته است:

– 3 خط پرس خودکار، با بار 1200 تن و 2200 تن

– خطوط حمل و نقل مشخصات خودکار

– پوشش پودری عمودی مدرن خط Taiss

– خط آماده سازی سطح شیمیایی خودکار (اچینگ).

Ug-Profil پروفیل های آلومینیومی با کیفیت بالا را با هر پیچیدگی و در کمترین زمان ممکن تولید می کند.

تولید 1506 گونه از پروفیل های آلومینیومی برای بیش از 20 منطقه تجاری

800 تن پروفیل در ماه

TATPROF JSC

بیش از 20 سال است که شرکت TATPROF در بازار پروفیل های آلومینیومی فعالیت می کند.

این شرکت مجموعه گسترده ای از پروفیل آلومینیومی با کیفیت بالا را تولید و توسعه می دهد.

تجهیزات مدرن (7 خط پرس اکستروژن) و بهبود مستمر قابلیت های ساخت، کار توسعه و دانش می تواند در طیف گسترده ای از پروفیل های با کیفیت بالا را برای صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، بخش انرژی، حمل و نقل، پتروشیمی و غیره را تولید کند

YUG-PROFIL PLANT

شرکت YUG-PROFIL PLANT یک تولید کننده/تولید کننده است که در سال 2009 تاسیس شد و در صنعت سازه ها و آلومینیوم فعالیت می کند. همچنین در صنایع پروفیل آلومینیوم عایق و اکسترود، پروفیل آلومینیوم، پروفیل های ویژه آلومینیوم و مقاطع آنودایز فعالیت می کند. این در Pos مستقر است.

Belokalitvensky منطقه روستوف، روسیه

 

سایر شرکت های فعال در همین صنعت:

 

  • METAWELL GMBH
  • IWAN OLEJNIK TITAN & TECHNIK GMBH
  • MSL MCHANISCHE SYSTEME LEHMANN
  • SC PROFINOX SRL

Ug-Met Industrial Park Company (Aksay, Rostov region)

پارک صنعتی Ug-Met یک شرکت پایدار و فعال در حال توسعه با بیش از 20 سال تجربه در بازیافت فلزات غیر آهنی است. Ug-Met بزرگترین گردآورنده و پردازشگر فلزات غیرآهنی و آهنی در جنوب روسیه با بیش از 2000 کارمند است. این گروه دارای بیش از 40 سایت چیدن ضایعات، تاسیسات صنعتی برای فرآوری فلزات غیرآهنی، کارخانه تولید پروفیل آلومینیوم، مغازه های رنگ و مراکز لجستیکی است. این شرکت در تمام شهرهای بزرگ، شهرک ها و مناطق منطقه روستوف و قلمرو کراسنودار شعبه دارد.

این شرکت به عنوان یک تولید کننده بزرگ آلیاژها و محصولات فلزات آهنی و غیرآهنی تحت قراردادهای بلندمدت با مصرف کنندگان سیستمی فراملیتی و همچنین با مهم ترین شرکت های صنعتی روسیه کار می کند. فهرست مشتریان ug-met شامل شرکت‌های پیشرو در جهان مانند SL Metals & Minerals Corporation (SLMMC)، تویوتا، نیسان، Aurubis AG، Daiki Aluminium Industry Co.، HYUNDAI، Mitsubishi Shoji Metal Sales Corporation، Trimet Aluminium AG، CRONIMET Group، CRONIMET، NISSAN است.

تحلیل بازار صنعت پروفیل در روسیه

رقبای خارجی

Xiamen Taohong Technology Co., Ltd

یک گروه سرمایه گذاری مشترک متشکل از سه صنعت عمده در چین است، یعنی صنعت سازه های فولادی، صنعت پروفیل آلومینیوم، صنعت سخت افزار، متخصص در ساخت، پردازش و فروش مصالح ساختمانی.

مشخصات کارخانه سفارشی (6063-T5) آلیاژ آلومینیوم اکستروژن صنعتی

سطح پروفیل آلومینیومی 6063-T5 با نقره سندبلاست و آنودایز شده است که دارای مقاومت آب و هوایی قوی، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر اکسیداسیون است.

 

مشخصات و کاربرد پروفیل آلومینیوم 6063-T5

سری 20

پروفیل های آلومینیومی سری 20 عمدتاً شامل 2020، 2020R، 2040، 2060، 2080 و 4040 (دو شیار) و سایر مشخصات می باشد. سطح سندبلاست و نقره آنودایز شده است که دارای مقاومت آب و هوایی قوی، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر اکسیداسیون است. عرض شیار پروفیل های آلومینیومی سری 20 6 میلی متر است و برای تحقق مونتاژ و ساخت سازه قاب باید با لوازم جانبی اتصال بست مخصوص سری 20 مطابقت داده شود. پروفیل های آلومینیومی سری 20 مواد قاب سبک با استحکام فیزیکی و ظرفیت باربری نسبتا کم هستند و عمدتاً برای طراحی و مونتاژ برخی سازه های قاب سبک مانند: سپر تجهیزات، قاب تجهیزات سبک، مدل های آزمایشی تحقیقات علمی و غیره مناسب هستند

پروفیل در روسیه

Kenan Metal

یک شرکت ترکیه ای که در راستای تقاضاهای در حال تغییر و فزاینده، با کار کارکنان متخصص R&D و P&D خود به سرعت فناوری های نوین تولید را در حوزه خود گنجانده و با انعکاس تحولات در محصولات خود از انتظارات مشتریان فراتر رفته است.

کنان متال ماشین های پرس اکستروژن 1500 تن (5 اینچ)، 1800 تن (7 اینچ)، 2400 تن (8 اینچ) و 4000 تن (10 اینچ) را در مرکز تولید مدرن خود که مخصوص تولید پروفیل آلومینیوم طراحی و ساخته شده است، تولید می کند. انجام می دهد. با کیفیت خود به ظرفیت تولید سالانه 36000 تن رسیده است که گواهینامه های TSE، IATF، ISO 9001، ISO 14001، ISO 10002 و OHSAS 18001 را دریافت کرده است.

یک مرکز پردازش مکانیکی با ظرفیت سالانه 5000 تن و 2 کارگاه رنگ با ظرفیت تولید سالانه 20000 تن دارای گواهینامه QUALICOAT

کنان متال 20 سال است که با تمام توان در فرآیندهای بازرسی، توسعه و تولید پروفیل های اکستروژن آلومینیومی شکل خاص فعالیت می کند.

تحلیل بازار صنعت پروفیل در روسیه

Guangdong Changjin metal products Co., Ltd

شرکت آلومینیوم Guangdong CHANGJIN که در سال 1990 تأسیس شد، یک شرکت در مقیاس بزرگ است که R&D، تولید و فروش محصولات آلیاژ آلومینیوم را ادغام می کند. این شرکت پیشرو در صنعت پروفیل آلومینیوم چین است. این شرکت دارای دو پایگاه در Nanhai و Sanshui با مساحت 900000 ㎡ است و در زمینه RD و توسعه پروفیل آلومینیومی، مواد صنعتی، مواد تزئینی پیشرفته، درب‌ها و پنجره‌های سیستم پیشرفته، آلیاژ آلومینیوم ویژه تخصص دارد. محصولات هوافضا و صنایع نظامی. این محصولات به عنوان “آلومینیوم ویژه هوافضای چین” شناخته شده اند و این شرکت به “شرکت قهرمان واحد تولید چین”، “مرکز فنی ملی”، “آزمایشگاه ملی اعتباربخشی” و “جایزه جام طلایی با هدف واقعی برای غیرآهنی” اعطا کرده

Guangdong Changjin Metal Products Co., Ltd. یک شرکت با فناوری پیشرفته است که طراحی، تحقیق و توسعه، تولید و فروش محصولات پروفیل آلومینیومی را ادغام می کند. متخصص در تولید پروفیل های آلومینیومی سفارشی از جمله ریل آویز، شیار U، لوله های صنعتی، قاب در و پنجره، چارچوب درب کمد، دستگیره، صاف کننده و غیره. این شرکت می تواند قالب ها، مواد و رنگ ها را با توجه به نیاز مشتری سفارشی کند.

جمع بندی

تحلیل بازار صنعت شیرآلات صنعتی و پروژه های آب در روسیه

با توجه به اینکه کشور روسیه خود از تولید کننده گان بنام پروفیل آلومینیوم در جهان هست و همچنین دو شرکت بزرگ چینی و یک شرکت ترک نیز به صورت گسترده  در روسیه این بازار را در دست دارند. بازار خرید و فروش پروفیل در روسیه داغ است یعنی متقاضی زیادی در این زمینه وجود دارد.

تحلیل بازار صنعت پروفیل در روسیه
  • با کلیک در اینجا سایر تحلیل های بازار گروه شرکت های فرداد را مشاهده کنید.
  • مشاهده خدمات خانه تجارت ایران و روسیه