سلام، به سایت گروه شرکت های "فرداد" خوش آمدید.

"خانه تجارت ایران و روسیه" تنها نمایندگی انحصاری شرکت هامون نایزه در روسیه

مرکز تجاری ایران در روسیه | نمایندگی شرکت هانیکو در روسیه

شرکت هامون نایزه به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان چدن نشکن در خاورمیانه با رویکرد تولید و تأمین لوله و اتصالات چدن نشکن برای انتقال آب از مراکز تولید. به نقاط مصرف در سال 1385 و در زمینی به وسعت 24 هکتار در شهرستان کاشان احداث و در سال 1387 به بهره‌برداری رسید. این شرکت که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تأسیس شده است، «تولید محصولات با کیفیت، با بهره‌گیری از جدیدترین و مدرن‌ترین تکنولوژی. دنیا مطابق استانداردهای جهانی این صنعت» را  مهم‌ترین هدف خود قرار داده است.

عمده فعالیت این کارخانه در بخش آب و فاضلاب کشور برای ایجاد شبکه‌های انتقال و توزیع آب و فاضلاب با ضریب. اطمینان بسیار بالا در جهت حفاظت از سرمایه‌های ملی است. ظرفیت تولید سالیانه شرکت 100 هزار تن و عمده محصولات آن انواع لوله‌ها و اتصالات چدن نشکن از سایز 80 الی 800 میلی‌متر مطابق استاندارد جهانی ISO 2531 را شامل می‌شود. این شرکت پس از کسب. موفقیت در صنعت آب و فاضلاب، با تولید محصولاتی همچون شمش فولادی. و آلیاژی، پایه برق مخروطی و استوانه‌ای، پایه روشنایی و قطعات ریخته‌گری موفق به ورود به بازارهای جدیدی در حوزه‌های ساختمان، برق و خودرو شده است. 

اتصالات چدن نشکن
دریچه آدم رو چدن نشکن
لوله چدن نشکن
پایه توزیع برق
پایه روشنایی
Previous slide
Next slide
مرکز تجاری ایران در روسیه | نمایندگی شرکت هانیکو در روسیه

به عنوان یک اصل پذیرفته شده، کیفیت فراگیر محصول، زمینه­ ساز جلب رضایت مشتریان و عامل پایه در حصول رضایت سایر ذینفعان یک سازمان برای رقابت ­پذیری و دستیابی به موفقیت پایدار و اساساً در زمره مسائل زیربنایی کشور است. 
بنابراین در دنیای رقابتی امروز باید خود را با سازو کارهای رقابت­پذیری در حال و آینده تجهیز نماییم و اصول نوین مدیریت و قواعد حضور  در بازارهای جهانی را بیاموزیم و به اجرا درآوریم. مهم­ترین این اصول رعایت کیفیت در تمامی ابعاد آن، اجرا و استقرار ابزارها و سیستم­های مدیریت کیفیت، الگوبرداری و استفاده از روش­های سنجش و اندازه­ گیری معیارهای موفقیت است.  
از این رو شرکت هامون نایزه موفق شد با رعایت کلیه موارد فوق عنوان واحد نمونه ملی استاندارد از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور در سال ۱۴۰۰ را کسب نماید.

گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده انحصاری شرکت هامون نایزه پیشرو در تامین و صادرات محصولات آب و فاضلاب و برق با پشتوانه چندین سال سابقه موفق در زمینه صادرات به روسیه است.
شرکت هامون نایزه بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان چدن نشکن در خاورمیانه با رویکرد تولید و تامین لوله و اتصالات چدن نشکن برای انتقال آب از مراکز تولید به نقاط مصرف بنیانگذار چندین سری محصولاتی از قبیل لوله چدن نشکن، اتصالات چدن نشکن، شیر آلات چندن نشکن و دریچه آدم رو چدن نشکن، پایه توزیع برق و پایه روشنایی می باشند.

مرکز تجاری ایران در روسیه | نمایندگی شرکت هانیکو در روسیه
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

پس از آمریکا و چین، جایگاه ایران بهعنوان سومین کشور تولیدکننده این محصول در دنیا و تنها تولیدکننده در خاورمیانه در اختیار شرکت هامون نایزه است.

 

شرکت هامون نایزه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله های چدن نشکن با کاربرد انتقال و توزیع آب از قطر 80 تا 900 میلی متر است. با توجه به قابلیت ها، امکانات و زیرساخت های موجود شرکت هنیکو، این شرکت در فاز توسعه خود، “تولید لوله چدن نشکن از سایز 900 الی 1200 میلی متر” را جهت تکمیل سبد محصول اصلی خود در داخل و خارج از کشور در دستور کار قرار داده است.

این محصولات در کشور روسیه از بازار خوبی برخوردار است و پایه‌ریزی صادرات آن توسط گروه شرکت های “فرداد”  انجام شده است.

 

گروه شرکت های “فرداد” به عنوان نماینده  انحصاری شرکت هامون نایزه در کشور روسیه در راستای پاسخگویی به نیاز بازار هدف موفق به توسعه صادرات محصولات این شرکت شده است.

در حال حاضر بازار صادرات محصولات شرکت به نمایندگی فرداد تجارت بهراد به کشور روسیه توسعه یافته است. 

مرکز تجاری ایران در روسیه | نمایندگی شرکت هانیکو در روسیه

با ما در ارتباط باشید

با ما در ارتباط باشید